Pre-order Nachtdieren van Hanneke Meier en Inge van Prooijen

De nieuwe thriller van Hanneke Meier en Inge van Prooijen komt eraan.
Dit boek is een unieke samenwerking tussen thrillerauteurs Hanneke Meier en Inge van Prooijen. Inge debuteerde in 2023 met Zonder angst en brak door met De bonusmoeder. Hannekes debuut De perfecte dochter verscheen in 2025.
The Read Shop Molenhoekpassage organiseert een pre-order actie. Bestel jouw exemplaar voor 31 maart en ontvang een gesigneerd boek en leuke goodies van de auteurs.
Over Nachtdieren
Ze dachten elkaar te kennen…
Jolie, Flo en Matt delen een huis en een bijzondere vriendschap. Tot Matt onder mysterieuze omstandigheden overlijdt. De politie denkt aan zelfmoord, maar Jolie weigert dat te geloven. Ze gaat op onderzoek uit en komt erachter dat Matt zich in haar verleden verdiepte. Hun ontmoeting twee jaar geleden was misschien geen toeval.
Terwijl Jolie steeds dichter bij de waarheid komt, leidt haar zoektocht naar een besloten gemeenschap in de Limburgse bossen. Daar sluimert een geheim dat iemand koste wat kost verborgen wil houden… en dat haar leven in gevaar brengt.