Vlijmscherp is een meeslepend familiedrama van Marion van de Coolwijk

Home / Nieuws / Vlijmscherp is een meeslepend familiedrama van Marion van de Coolwijk
Vlijmscherp is een meeslepend familiedrama van Marion van de Coolwijk
10/02/2026

Clubboek februari | Vlijmscherp van Marion van de Coolwijk

Onze clubleden vallen met hun neus in de boter. Na het boek van bestsellerauteur Linda Jansma, mogen ze nu beginnen aan de thriller van een andere bestsellerauteur: Marion van de Coolwijk! Vlijmscherp is het clubboek van februari bij De Crime Compagnie Club. Een meeslepend familiedrama en wanneer je bekend bent met de boeken van Marion dan weet je dat het venijn in de staart zit…


Over Vlijmscherp

Met precisie gleed het mes door de huid. Hij had maar één kans…

Het gezin Stern wordt meegesleurd in een nachtmerrie wanneer de beste vriend van vader Alexander wordt vermoord. Niemand begrijpt waarom. Elke vorm van logica en motief ontbreekt. Als er dna wordt gevonden en het net zich om de dader sluit, rukt een onverwachte bekentenis het gezin uit elkaar.

Boaz en Billie horen jarenlang niets van hun vader. Tot Alexander plots opduikt in de koffietent waar Billie werkt. Hij wil haar waarschuwen, maar verdwijnt weer voor hij iets uit kan leggen. Met gevaar voor eigen leven ontdekt Billie de allesverwoestende waarheid.

Vlijmscherp is een meeslepend familiedrama vol geheimen, moord en een geweldige twist.


Clubboek februari – als eerste voor leden van De Crime Compagnie Club

Vanaf 1 februari ontvangen leden van De Crime Compagnie Club hun exemplaar van Vlijmscherp rechtstreeks thuisgestuurd.

📦 Heb jij jouw boek al ontvangen? Deel je leeservaring in onze Facebookgroep en praat mee met andere thrillerliefhebbers.

De officiële verschijningsdatum is 5 maart, maar clubleden lezen deze thriller een maand eerder. Als extra verrassing zit er bij elk exemplaar een persoonlijk kaartje van Marion van de Coolwijk.


Over auteur Marion van de Coolwijk

Marion van de Coolwijk heeft meer dan 250 jeugdboeken op haar naam staan, waaronder de bekende serie MZZL Meiden. Tien jaar geleden verscheen Marions eerste boek voor volwassenen, Rust zacht. Deze thriller werd genomineerd voor de Hebban Debuutprijs.


Word lid van De Crime Compagnie Club

Ben je nog geen lid van De Crime Compagnie Club? Sluit je vandaag nog aan en ontvang direct een gratis thriller als welkomstcadeau.

Voordelen van het lidmaatschap:

  • 📖 Elke maand een exclusief clubboek

  • 🎁 Korting op alle clubtitels

  • 🚚 Geen verzendkosten

  • 💌 Toegang tot exclusieve acties, previews en voorpublicaties

👉 Word lid van De Crime Compagnie Club en beleef elke maand een nieuwe dosis spanning!